Monday, December 23, 2013

Every Girl's Dream


It's freezing outside now which means it's a perfect time to take a look at some photos I took earlier this year during spring. No, I'm not that lucky yet and I don't actually own Lanvin and Gucci pieces, they were just lent to me for a shoot, but in that time I had a moment to try them on as well and snap some pictures. I have to say that in that outfit, I felt like a princess for a second, or Carrie Bradshaw, either way it was a nice feeling!

Za oknem zimno co oznacza, że jest to idealny moment na zerknięcie na zdjęcia, które zrobiłam wcześniej w tym roku w okresie wiosennym. Nie, jeszcze nie jestem taką szczęściarą i nie posiadam rzeczy od Lanvin i Gucci, te tutaj zostały tylko wypożyczone do sesji, w międzyczasie miałam za to też chwilkę na przymierzenie ich i pstryknięcie paru fotek. Muszę powiedzieć, że w tym stroju poczułam się przez chwilę jak księżniczka albo Carrie Bradshaw, tak czy siak, bardzo dobrze!

photography: Mariola Kwapińska

wearing:
top, necklace - Primark
skirt - Lanvin
bag - Gucci
shoes - H&M

7 comments:

Black Supay said...

bardzo ładne kolory :)

Fashionliars said...

ta spódnica jest niesamowita !

TheCarolinee said...

piękna spódnica. Pozdrawiam

Klaudia said...

W takich ciuszkach na pewno też bym poczuła się jak księżniczka. Patrząc na to co panuje za oknem aż miło popatrzeć na zdjęcia pełne nasyconych kolorów :)

Kasia Kwiecień said...

Fantastyczna spódnica!

Kathy said...

bardzo oryginalna spódnica :)

Hayami said...

Zakochałam się w spódnicy! <3